Site Güvenliği

Site Güvenliği

Vermiş olduğu hizmetlerin tümünde ana faaliyeti “Müşteri Memnuniyeti” olan ARGEN GÜVENLİK, iş ortaklarına ait tüm toplu konut projelerinde (apartman, konut, toplu konut, villa ve tatil köyü) gibi tesis kurallarının ve özel konut sahiplerinin Özel Güvenlik Hizmeti ile ilgili talepleri doğrultusunda tesis içerisinde yaşayan kat maliklerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli gözetim ve denetim hizmetlerini yapmakta, çevre güvenliğini sağlamaktadır.

Toplu Konut projelerinde verilecek olan Özel Güvenlik Hizmetleri öncesi ARGEN GÜVENLİK‘ in alanında uzman saha yönetim ekibi tesisin güvenlik ihtiyaçlarına cevap veren, mekana ve mevcut kullanım şartlarına uygun, geniş kapsamlı, gerçekçi, verimli, ekonomik ve şeffaf bir risk analiz raporu hazırlar.

Hazırlanan Risk Analiz Raporunun sonuçlarına göre tesisinize uygun güvenlik ihtiyacı belirlenir, akabinde ise kısa, orta ve uzun vadeli güvenlik prosedürleri oluşturularak iş ortağına sunumunu yapılır.

Sunumu yapılan Risk Analiz Raporu doğrultusunda tesiste hizmet verecek olan fiziki güvenlik ekibi ( yaya ve araç giriş-çıkış kapıları, CCTV izleme noktası, yaya ve araçlı devriye, sosyal tesisler gibi ) tesisin önem arz eden noktalarına konuşlandırılarak oluşturulmaya başlanır ve hizmete start verilir veya proje sözleşmesi sona eren mevcut firmadan sorunsuz devir alınır.

ARGEN GÜVENLİK, tesislerinizde profesyonel bir Konut ve Rezidans güvenliğini tesis edebilmek amacıyla personellerini aylık eğitim modülleri kapsamında projeye özel uzman eğitimciler vasıtası ile periyodik hizmet eğitimlerine tabi tutar.

Site ve Konut Güvenliği Hizmetleri Neleri Kapsar ?

 • Kimlik kontrolü yapılarak sitelere yabancı kişilerin girmesi engellenir.
 • Site sahipleri ile iletişime geçmeden ve teyit alınmadan yabancı kişilerin içeri girmesine izin verilmez. Gerektiği durumlarda kimlik kontrolleri yapılır.
 • Siteye giren araç plakaları kayıt edilir. Yabancı plakaların siteye girişine müsaade edilmez.
 • Site içinde gece ve gündüz sürekli olarak devriye gezilir. Geniş alanların düzenli olarak kontrolü sağlanır.
 • Bazı durumlarda eğitim verdiğimiz görevlilerimiz, mesleki eğitime tabii tutulur.
 • Site giriş ve çıkışları sürekli kontrol altına alınır.
 • İstenmeyen noktalara ulaşım engellenir.
 • Site içerisinde ikamet eden kişilerin ve misafirlerinin güvenliği sağlanır.
 • Site çevresi de kontrol edilir, olumsuz durumlarla karşılaşıldığında müdahale edilir.
 • Sitede yaşanacak her türlü felakete (yangın, deprem vb.) önlemler alınır.
 • Sitede yaşayan kişilerin fikirlerini dinlenir, gerektiğinde özel güvenlik durumları gerçekleştirilir.
 • Eğer arzu edilirse siteye giren araçlar detektörlerle aranır.Toplu Konut – Site Güvenliği dışında okul güvenliği, hastane güvenliği, otel güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, mağaza güvenliği, organizasyon güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, fabrika güvenliği, şantiye-inşaat güvenliği ve yakın koruma gibi alanlarda da hizmet veren ARGEN GÜVENLİĞİN, Özel Güvenlik çözümleri ile dolu ayrıcalıklı hizmet dünyasında yerinizi almak için hemen arayın !📞 +90 212 257 90 98 📞 +90 542 205 90 93″ İnsana Değer, Güvenlik Çözümleri “