Argen Güvenlik olarak Özel Güvenlik Hizmetlerini verdiğimiz tüm yaşam alanları ve tesislerde optimum maliyetler ile en etkin güvenlik çözümlerini iş ortaklarımızla aynı menfaat ve birliktelik içerisinde, sizlerin ihtiyaçlarına göre gerek hizmet başlangıcında, gerekse de hizmet dönemi içerisinde şekillendiririz.

Hazırlanan risk analiz raporları ölçümlemeleri doğrultusunda tesislerde verilen Fiziki Özel Güvenlik Hizmetleri, Argen Güvenlik teknoloji altyapısıyla destekleyerek, işlevsellikte maksimum noktaya getiririz.

Kapı ve lobi karşılamalarında kullanılan ziyaret defteri uygulamalarının olduğu dönemleri rafa kaldıran Argen Güvenlik, iş ortaklarına vermiş olduğu tüm hizmetlerinde teknolojik alt yapı kullanarak, tüm verileri dijital ortama işler ve saklar. Kullanılan online tabanlı uygulamalar ile anlık veri girişi yapan Argen Güvenlik personellerinin tüm hareketleri sistem üzerinden yetki verdiğimiz tüm işletme yöneticilerinin ekranlarına diledikleri anda, rapor olarak gider.

Entegre Güvenlik Çözümleri kapsamında tesis içerisinde kullanılan tüm plaka tanıma, kart okuma, devriye / tur kontrol sistemi, görüntülü ve sesli data iletişimleri yine tesis içerisinde kullanılan mevcut sistemlerin durumuna bağlı olmak üzere Yönetim Kurullarının verdiği onay ile tek bir uygulama üzerinde toplanır. Sağladığımız bu online alt yapı sistemi ile hizmetin büyük çoğunluğu tamamıyla dijitalleşir.

Dijitalleşen hizmetin içerisinde Argen Güvenlik personeline ise ziyaretçileri güler yüzle karşılamak kalır.