Fabrika Güvenliği

Maksimum güvenlik gerektiren fabrika ve sanayi tesislerinde iş ortaklarına Özel Güvenlik Hizmetleri sunan Argen Güvenlik, bu fabrika ve şantiye alanları ile büyük sanayi kuruluş ve tesislerinin güvenlik hizmetlerini özel seçilmiş ve özel eğitimlere tabi tutulmuş personeller ile sağlar.

Teknoloji ve insanoğlu gibi sürekli yenilenen ve globalleşen dünyanın dinamik değişken ve dinamik yapısı altında hızla yer değiştiren dengelerin var olduğu bir dönemde ekonomik güçlerin çıkar çatışmalarından dolayı kaynaklanan sebeplerden ötürü sanayi tesisleri gibi önemli kurumlar hedef haline gelebilmektedir.

Üretimin bir günlük durma noktasına geldiğinde ekonomi yönünden işletmenin ne gibi zararlarla karşılaşabileceği gerçeği ve bu gerçekle oluşabilecek iç ve dış tehditlerin algılanmasıyla birlikte otomasyon ve fiziki teknolojik güvenlik önlemleriyle güçlendirilebilen tesislerin deneyimli personel ve güvenlik danışmanlığı ihtiyaçları giderek artmaktadır.

Argen Güvenlik tam da bu noktada fabrika ve sanayi alanında faaliyet gösteren iş ortaklarına en uygun ve güvenilir hizmetleri verebilmek için tüm sahada örgütlenmiştir.

Fabrika Güvenliğinde Risk Teşkil Eden

İç Tehditler :

 

– Hırsızlık

– Teknik aksaklıklardan doğan (yangın, elektrik, su baskını vb)

– Toplu eylem ve isyanlar ile zarar verme

Fabrika Güvenliğinde Risk Teşkil Eden

Dış Tehditler :

– Hırsızlık (organize veya bireysel, silahlı, silahsız)

– Sabotaj

– Kundaklama

Fabrika Güvenliğinde Risk Teşkil Eden

Zaafiyetler :

– Personel ilişkileri

– Tehlike anlarında panik

Fabrika Güvenliği dışında okul güvenliği, hastane güvenliği, otel güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, site ve toplu konut güvenliği, organizasyon güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, mağaza güvenliği, şantiye-inşaat güvenliği ve yakın koruma gibi alanlarda da hizmet veren Argen Güvenliğin, Özel Güvenlik Çözümleri ile dolu ayrıcalıklı hizmet dünyasında yerinizi almak için hemen arayın !

📞 +90 212 257 90 98 📞 +90 542 205 90 93

Kurumsal İş Ortağım Departmanımızdan Özel Güvenlik Hizmetlerine ilişkin fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan linkten formunuzu doldurabilirsiniz.