Organizasyon Güvenliği

Günümüzde fuar, toplantı, seminer, açılış ve sempozyumlar, futbol, basketbol, boks, güreş, voleybol vb. tüm spor müsabakaları ile gala gecesi, konser ve festivaller gibi kısa süreli gerçekleşen fakat özel bilgi ve dikkat gerektiren çok çeşitli organizasyon çalışmaları ile ilgili güvenlik tedbirleri önemli detaylara dayanmaktadır.

Argen Güvenlik bu tarz organizasyonların yapıldığı tesis, kompleks ve mekanlarda ayrıntıların kaçırılmaması, personelin doğru konuşlandırılması ve görev yeri talimatlarının eksiksiz yerine getirilmesi gibi konular üzerinde özen ile çalışmaktadır. Buna paralel olarak organizasyonun yapılacağı mekan ve katılımcılar ile ilgili çok yönlü bir risk analizi yaparak, elde edilen veriler doğrultusunda gerekli olan koruma tedbirleri belirler.

Organizasyon Güvenliği dışında okul güvenliği, hastane güvenliği, otel güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, site ve toplu konut güvenliği, mağaza güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, fabrika güvenliği, şantiye-inşaat güvenliği ve yakın koruma gibi alanlarda da hizmet veren Argen Güvenliğin, Özel Güvenlik Çözümleri ile dolu ayrıcalıklı hizmet dünyasında yerinizi almak için hemen arayın !

📞 +90 212 257 90 98 📞 +90 542 205 90 93

Kurumsal İş Ortağım Departmanımızdan Özel Güvenlik Hizmetlerine ilişkin fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan linkten formunuzu doldurabilirsiniz.