Güvenlik Risk Analiz Raporu

Özel Güvenlik Hizmetleri veyahut Danışma ve Gözetim Hizmetleri verilen yada verilecek olan tesiste, etkili bir güvenlik politikasının oluşturulmasının ilk aşaması, tesisin karşılaşabileceği tüm risklerin analizinin doğru yapılması ile başlar.

Argen Güvenlik, tamda bu noktada iş ortağının tesisinde vereceği Özel Güvenlik Hizmetleri öncesinde, her biri alanında uzman saha yönetim ekibi ile tesisin güvenlik ihtiyaçlarına cevap veren, mekana ve mevcut kullanım şartlarına uygun, geniş kapsamlı, gerçekçi, verimli, ekonomik ve şeffaf bir risk analiz raporu hazırlar.

Hazırlanan Güvenlik Risk Analiz Raporuna göre belirlenen riskler çerçevesinde tesisinize uygun güvenlik ihtiyacı belirlenir, akabinde ise kısa, orta ve uzun vadeli güvenlik prosedürleri oluşturularak tesisin işletmesini üstlenen üst yönetime sunumunu yapılır.

Üst yönetime sunumu yapılan Güvenlik Risk Analiz Raporu doğrultusunda tesiste hizmet verecek olan fiziki güvenlik ekibi oluşturulmaya başlanır, onayı verilmiş ise mevcut şartlarda bulunmayan elektronik güvenlik sistemlerinin kurulumu gerçekleştirilir ve kalite yönetim politikası doğrultusunda hizmete başlayarak, hizmetin sürekliliği esasında günlük, haftalık ve aylık olarak periyodik denetimler gerçekleştirilir.

Alanında uzman saha yönetim ekibimiz tarafından verilen aşamalı bu hizmetler sayesinde ise güvenlik riskleri en aza indirilmiş olur ve Argen Güvenlik iş ortaklarının yüzlerinde her daim mutlu ve güven dolu ifadeler bırakır.