İnsana değer, DÜRÜSTLÜK

ARGEN GÜVENLİK bordrosunda çalışan her bir Özel Güvenlik Görevlisi dürüsttür. ARGEN Güvenliğin her bir iş ortağının evi, ailesi, işyeri ya da değerli eşyaları bu doğrultuda ona emanet edilir. Her bir ARGEN personeli içinde hizmet verdiği ortağımızın ailesi, evi, işyeri ve değerli tüm eşyaları kendisinin gibidir, kendisine emanet edileni özenle korur ve kollar.

Değerlerimizin öncelikli unsuru olan Dürüstlük ilkesi aynı zamanda, hizmet anlamında emniyet gerektiren görüşlerini belirtmeyi, uygunsuz durumlarını yetkililerine bildirmeyi ve bilgi saklamamayı da içerir.

 

İnsana değer, DİKKAT ve HAKİMLİK

ARGEN GÜVENLİK bordrosunda çalışan her bir Özel Güvenlik Görevlisi hizmet verdiği görev noktasında çevresinde olan biten her şeye hâkimdir. Her bir personelimiz üçüncü gözlerin göremediği olumlu olumsuz her ayrıntıyı fark eder ve takibine alır. Çünkü hizmette ve işinde profesyonellik, belirtmiş olduğumuz bu fark etme, hakimiyet kurma ve takibe alma kıstasları ile sürekli görmeyi, duymayı ve değerlendirmeyi gerektirir.

Değerli tüm paydaşlarımız bize ve hizmetlerimize seçtiğimiz personellerimizin bu özelliklerinden dolayı güvenir.

 

İnsana değer, YARDIMSEVERLİK

ARGEN GÜVENLİK bordrosunda çalışan her bir Özel Güvenlik Görevlisi hizmet verdiği görev noktasında iş ortağımıza ve çevresine karşı Yardımseverdir. Hiçbir iş ortağımız bu değerimizden dolayı zorda kalmaz. Bir ARGEN personeli, işi ile doğrudan ilgisi olmasa dahi iş ortağına sürekli yardımcı ve tamamlayıcı haldedir. Bulunduğu ortamı daha yaşanılır hale getirmek ve orada huzuru tesis etmek adına bağlı olduğu şirketi var gücüyle temsil eder ve müdehale edebileceği her türlü konuda paydaşlarımızın menfaatleri doğrultusunda hareket eder.

Sizde, yaşam alanınızı diğer paydaşlarımız gibi hayalini kurduğunuz Özel Güvenlik Hizmetleri ile buluşturmak istiyorsanız;

ARGEN GÜVENLİK I Kurumsal İş Ortağım Ekiplerine aşağıda yer alan linkten teklif formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.