Özel Güvenlik Hizmetleri

Argen Güvenlik, Özel Güvenlik Hizmetlerinin başında gelen Fiziki Özel Güvenlik Hizmetleri kapsamında istihdam ettiği Özel Güvenlik kimlik kartına sahip seçilmiş personelleri ile dikey ve yatay tüm site ve toplu konutlar başta olmak üzere, şantiyeler, alışveriş merkezleri, iş merkezi ve plazalar, küçük ve büyük çaplı tüm fabrika ve tesisler, hotel ve eğlence merkezleri, özel hastaneler ve eğitim kurumları, fuar, konser, seminer, toplantı, konferans ve müsabaka gibi diğer tüm organizasyonları içerisinde barındıran kültür ve etkinlik merkezleri ile stadyumların yanı sıra geniş kitleleri içerisine alan kompleksler gibi çeşitli ölçek ve sektörlerde faaliyet gösteren değerli iş ortaklarımızın bu alanlarına istenmeyen yabancı madde ve şahısların girişi, hırsızlık ve sabotaj gibi olayları engeller.

Fiziki Güvenlik Hizmetlerinin verileceği tesis için öncelikle detaylı keşif yapılır. Gerçekleştirilen keşfe istinaden hazırlanan fizibilite raporu doğrultusunda tesise özel koşul ve ihtiyaçları belirleyen Argen Güvenlik, tesis için hazırladığı risk analiz raporu, güvenlik bildirimleri vb. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında tüm yasal süreçlerin tamamlanmasının ardından Fiziki Güvenlik Hizmetlerine kısa sürede start verir ve tüm özel mülkiyet alanlarında kendisini tercih eden iş ortaklarının huzurlu bir biçimde yaşamalarını sağlar.

Sağlanan huzur ortamının maksimum ölçülerde korunması kapsamında Fiziki Güvenlik Hizmetlerini verdiğimiz tüm tesislerimiz saha ekiplerimiz tarafından günlük, haftalık ve aylık driller ile şeffaf bir şekilde denetlenir. Gerçekleştirilen denetim faaliyetlerine ilişkin hazırlanan denetim raporları yine aynı şeffaflıkta iş ortaklarımıza sunulur ve kalite standartları gereği hizmetin ifasının daha da iyileştirilmesi yönünde hızlı aksiyonlar alan Argen Güvenlik, iş ortaklarımızın yüzlerinde her an mutlu ve güven dolu ifadeler bırakır.

Sizde “İnsana Değer, Güvenlik Çözümleri” ilkesiyle bütçenize uygun maliyetlerle vermekte olduğumuz Premium Özel Güvenlik Hizmetleri ile tanışmak için Argen Güvenlik I Kurumsal İş Ortağım ekipleri ile hemen iletişime geçerek, avantajlı Özel Güvenlik Hizmetleri yelpazemizden size uygun hizmet modelinden yararlanabilirsiniz.

Argen Güvenlik Hizmetleri  I  Kurumsal İş Ortağım

Çağrı Merkezi Numaraları : +90 212 257 90 98  /  +90 542 205 90 93