Hastane Güvenliği

Haftanın 7 gün 24 saati sürekli açık olarak halka hizmet veren Hastaneler ve Sağlık Kurumları, bu anlamda Özel Güvenlik Hizmetlerinin uygulama faaliyetleri kapsamında en zor verildiği alanlardan biridir.

İçerisinde sayısız risk barındıran, doktorlar ve tüm hastane personeli ile birlikte sağlık hizmetlerinin tam zamanlı bir şekilde devam etmesini sağlayan diğer tüm sağlık emekçilerini çatısı altında toplayan sağlık kurumları günümüz şartlarında adli vakaların sıkça rastlandığı yerler arasındadır.

Argen Güvenlik, bu sebeple özel güvenlik alanında hizmet verdiği hastanelere ve sağlık kurumlarına özel hassasiyet gösterilmesini ilke edinmiş çözüm ortağınızdır.

Argen Güvenlik, bu anlamda eğitimli personelleri ile başta hasta ve hasta yakınlarına anlayış, hoşgörü ve yardımseverlik ilkelerini ön planda tutarak güvenlik hizmeti vermektedir.

Hastane Güvenliği dışında okul güvenliği, mağaza güvenliği, otel güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, site ve toplu konut güvenliği, organizasyon güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, fabrika güvenliği, şantiye-inşaat güvenliği ve yakın koruma gibi alanlarda da hizmet veren Argen Güvenliğin, Özel Güvenlik Çözümleri ile dolu ayrıcalıklı hizmet dünyasında yerinizi almak için hemen arayın !

📞 +90 212 257 90 98 📞 +90 542 205 90 93

Kurumsal İş Ortağım Departmanımızdan Özel Güvenlik Hizmetlerine ilişkin fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan linkten formunuzu doldurabilirsiniz.