Mağaza Güvenliği

Perakende Mağaza Güvenliği, yoğun olarak alışveriş merkezleri, havalimanları ve dinlenme tesisleri ile yine üzere yoğun olarak kullanılan caddeler üzerinde konuşlanmış tüm perakende mağazalarına ait varlıkların / ürünlerin başta olmak üzere, bu mağazalar içerisinde alışveriş yapan müşterilerin / ziyaretçilerin can güvenliğini korumak ve kollamak açısından önem arz eden hizmet modelidir.

Fiziki Güvenlik Hizmetlerinin, elektronik güvenlik sistemleri ile desteklendiği mağaza güvenliği modelinde önemli unsur takiptir.

Bu anlamda tüm personellerine hizmette takipçilik konularında uygulamalı olarak eğitim modülleri ile eğitimler veren Argen Güvenlik, sektörde personellerini sürekli yenileyerek hizmet anlayışı hususunda güncel tutar.

Perakende sektöründe hizmet veren tüm yerel ve zincir mağazaların ihtiyaç duyduğu Özel Güvenlik Hizmetleri modüllerimiz ile iş ortaklarının yanında olan Argen Güvenlik, vermiş olduğu hizmetlerde kayıpların ve maliyetlerin ortadan kaldırılması için yapılan fiziki ve teknolojik yatırımlar ile tüm kayıpların kontrollü olarak engellenmesini, minimum seviyelere indirilmesini ve sürekli denetlenebilir olmasını hedefler.

Mağaza Güvenliği dışında okul güvenliği, hastane güvenliği, otel güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, site ve toplu konut güvenliği, organizasyon güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, fabrika güvenliği, şantiye-inşaat güvenliği ve yakın koruma gibi alanlarda da hizmet veren Argen Güvenliğin, Özel Güvenlik Çözümleri ile dolu ayrıcalıklı hizmet dünyasında yerinizi almak için hemen arayın !

📞 +90 212 257 90 98 📞 +90 542 205 90 93

Kurumsal İş Ortağım Departmanımızdan Özel Güvenlik Hizmetlerine ilişkin fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan linkten formunuzu doldurabilirsiniz.