(0212) 257 90 98

Yerleşim Yerleri &Konut Güvenlik Hizmetleri ve Çözümleri

"Daha Güvenli Bir Topluluk için Ortağınız Olacağız"

Mülkiyet sahipleri, hırsızlık, vandalizm, mülk zararı ve dava risklerini en aza indirmek için profesyonel güvenlik planlaması ve koruma gerektirir. İnşaat halindeki konut mülklerinin korunmasından, orta ve yüksek katlı mülklere, çok katlı konutlara ve özel mülklere kadar, Argen Özel Güvenlik, konut müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan özel güvenlik çözümleri yaratma konusunda kararlıdır.

"Semtinizin Gören Gözü ve İşiten Kulağıyız"

Güvenlik uzmanlarının, kompleksinizin veya kurumunuzun ilk izlenimini sergilediğini biliyoruz. Bu nedenle Argen Özel Güvenlik uzmanları, üst düzey marka imajınızla uyum sağlayan, kendinden emin ve bu imajı destekleyen bir yaklaşımla kurumunuzun elçisi düzeyinde hizmet vermek üzere  eğitildi.


Lüks Konut Uzmanları

Argen Özel Güvenlik, yüksek binaların ve lüks rezidansların benzersiz ihtiyaçları konusunda yüksek eğitimli güvenlik uzmanları sunmaktadır. Görev boyunca Yangın / Can Güvenliği / Emniyet Kaza Önleme / İlk Yardım Prosedürleri eğitimlerimiz personelimize şunları sağlamaktadır:

  • Yangınlar ve diğer tehditler gibi acil durumlara derhal ve etkili bir şekilde müdahale etmek, konut sakinlerinin tahliyesi, acil durum birimleriyle irtibat ve yönlendirilmesi
  • Yangın ve diğer tehditlerin oluşumunu önlemeye yönelik etkili önleyici kontroller ve kaza önleme devriye sistemleri
  • Sakinleri ve ziyaretçileri hemen erişilebilir ve arkadaşça bir şekilde karşılama
  • Paketleri almak ve yönlendirmek
  • Tesisinizin görüntüsünü yansıtan modern üniformalar
  • Konut sakinlerini kontrol etmek, ziyaretçi listelerini yönetmek ve ziyaretçi erişimini sağlamak

Toplumun Huzuru İçin Çözümler

Toplumun güvenliğinden ödün vermeden, en uygun maliyetli yapılandırmalarla yerleşik rahatlığı artırmak için tasarlanmış bir fiziksel güvenlik, teknoloji ve risk yönetimi çözümleri paketi sunuyoruz.

Uzaktan video ve alarm izleme dahil, koordineli izleme ve müdahale hizmetleriyle olaylara gerçek zamanlı olarak yanıt verin.

Gelişmiş güvenlik istihbaratı ve güvenlik tepkisini artıran teknoloji ile fiziksel güvenlik hizmetlerini arttırın.

Sakinleri yangın, hırsızlık ve izinsiz giriş için alarm izleme ve müdahale hizmetleriyle koruyun.