(0212) 257 90 98

Üretim & Sanayi Tesisleri

"Tesisiniz veya Fabrikanız Ne Kadar Güvende?"

 

 ARGEN ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ, endüstrinizin güvenlik zorluklarını anlıyor ve tesis gereksinimlerinize ve özel hedeflerinize göre uyarlanmış endüstriyel güvenlik hizmetleri sunuyoruz. Üstün kurumsal güvenlik sicilimiz ve endüstriyel güvenlik uzmanlığımızla, toplam tesis güvenliği ortağınız olmak için sahip olunması gereken yeteneklere sahibiz.

 Endüstri uzmanlarımız, çalışanların güvenliğini ön planda tutan, varlıkları koruyan ve güvenlik operasyonlarınızı optimize etmek ve iş hedeflerini desteklemek için tasarlanmış teknoloji çözümlerinden yararlanan kapsamlı ve entegre bir güvenlik programı geliştirmek için her müşteriyle koordine içinde çalışır.


Endüstriyel Güvenlik Uzmanları

Uzmanlarımız, yalnızca güvenlik tehlikelerini tanımak için değil aynı zamanda uygun önlemleri alarak yanıt vermek üzere de eğitilmiştir. Ayrıca aşağıdakiler gibi diğer endüstriyel güvenlik hizmetlerini gerçekleştirerek ek değer sağlayabilirler:


  • Yangın söndürücü kontrolleri
  • Ziyaretçi kabulü, kayıt ve yönlendirme işlemlerinin yapılması
  • Çalışanların belgelendirilmesi
  • Ziyaretçilere eşlik etme
  • Aydınlatma sisteminin denetimlerinin yapılması
  • Görevleri ile ilgili iş güvenliği analizleri yapmak ve eğitiminin verilmesi
  • Acil durum ve hava durumu ile ilgili hazırlık planlamasını yönetmek
  • Çalışan veya ziyaretçi aramaları dahil olmak üzere kayıp önleme desteği
  • Posta ve paketleri dağıtma


Kapsamlı ve Komple Entegre Güvenlik Hizmetleri


Argen Özel Güvenlik  ile risk unsurlarına karşı  baştan sona hazır olunmasına  ve yönetilmesine yardımcı olan güvenilir ve deneyimli bir güvenlik ortağına sahipsiniz. Potansiyel riskleri belirlemek ve azaltmak için tehdit değerlendirmeleri, durum analizi ve titiz planlama üzerinde odaklanan güvenlik için kapsamlı kılavuzlar- yöntemler – sistemler sağlarız.

Entegre bir işgücü yönetimi platformu ile olayları proaktif olarak azaltın, güvenliği artırın ve tedarik zinciri ve lojistik süreçlerinizi güvence altına alın.

Kriz programı tasarımı ve yönetimi, felaket ve acil durum müdahalesi ile acil durumlar için hazırlanın.

Uzaktan video ve izinsiz giriş, algılama ve yangın alarmı izleme ve entegre güvenlik sistemi yönetimi dahil olmak üzere koordineli izleme ve müdahale hizmetleriyle olaylara hızlı şekilde yanıt verin.

Güvenlik tepkisi, raporlama ve iletişimi geliştiren ileri güvenlik zekası ve teknolojisi ile fiziksel güvenlik hizmetlerini arttırın.